Наша місія

Одного разу команда Nik’s зацікавилась: чи є в місті сувеніри, які б було не соромно подарувати друзям з інших міст і країн? Чи є у місті продукт, який можна взяти у подорож, як подарунок з рідного краю. Пошук — результатів не дав. Тоді народилась думка — власноруч створити такий продукт і додат міту фарб.

Допомогти нашому проекту зголосилась відома миколаївська художниця-графік Світла Чебанова. На той момент Світлана створила чудові патріотичні листівки. Ці малюнки стали основою для створення перших футболок і блокнотів під брендом Nik”s. З часом до нашої команди долучились інші митці. З часом з’явилась думка створити цілі серії сувенірної продукції присвяченної Миколаєву.

Наша головна місія — показати світу, що Миколаїв не гірше Нью-Йорку, з його відомим: «I love NU”. За прикладом паризької Ельфелевої вежі, ми можемо пишатися вежею Шухова, нашими мостами, Південним Бугом, Інгулом,  захоплюватися людьми, які захищають нас службою у легендарній 79-тці.

Ми створюємо і розвиваємо продукт, який допомагає миколаївцям ще більше пишатися рідним містом. Впевненні, кожний житель Миколаєва — патріот рідного міста. Nik’s допомагає нашим однодумцям ідентифікувати себе. Як говорить миколаївський поет та режиссер документальних фільмів Євген Уманов: “Любіть Миколаїв, більше нікому”!

* * *

Команда Nik’s как-то задалась вопросом: есть ли в Николаеве сувенирная продукция, которой не стыдно было бы поделиться с иногородними друзьями? Есть ли то, что хотелось бы взять с собой в путешествие, как подарок из родного города? Поиск в сети не дал результатов. Тогда родилась идея — самим взяться за создание такого продукта, добавить этому городу красок.

Помочь с воплощением плана в жизнь согласилась Светлана Чебанова — автор открыток #card_mk, которые путешествуют по всему миру. Позже, к проекту присоединились другие художники. Появилась мысль создать целые серии сувенирных изделий, которые будут рассказывать о Николаеве.

Наша основная миссия-показать, что Николаев ничем не хуже Нью-Йорка, с его знаменитым: «I love NU”. По примеру парижской Эйфелевой башни, мы можем гордиться башней Шухова, своими разводными мостами, восхищаться людьми, которые служат в николаевской 79-ке.

 

Мы создаем и развиваем продукты, которые помогают николаевцам ещё больше гордиться родным городом. Мы уверенны, каждый житель Николаева — патриот родного города. Мы помогаем нашим единомышленниками идентифицировать себя. Как говорит николаевский поэт и режиссер документальных фильмов Евгений Уманов: «Любите Николаев, больше некому”!